0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 votes, average: 0,00 z 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

Tesla Saver ECO – jak działa? Czy oszczędza prąd? Opinie, cena

tesla saver eco cena opinie

Tesla Saver ECO to urządzenie, które z założenia ma być energooszczędne. Ma obniżać rachunki za energię elektryczną o 50% i przedłużać żywotność urządzeń elektrycznych. Jego zadanie to filtrowanie zakłóceń sieci i poprawa jej właściwości w celu oszczędzania energii. Jak działa? Jaka jest jego cena? Czy rzeczywiście pozwala oszczędzać energię elektryczną?

Ceny energii elektrycznej są wysokie. Bardzo często poważnie nadwyrężają domowy budżet. Prąd jest drogi i tani raczej nie będzie. Obecnie cena za 1 kWh wynosi 55 groszy. Jak zaoszczędzić na opłatach za energię elektryczną? Jak oszczędzać energię elektryczną? Czy Tesla Saver ECO to dobry sposób oszczędzania energii?

Tesla Saver ECO – działanie. Czym jest i jak to działa? 

Tesla Saver ECO to urządzenie energooszczędne, które zdobyło popularność w Stanach Zjednoczonych Ameryki i Europie. Ma za zadanie normalizować funkcjonowanie sieci elektrycznej oraz zmniejszać jej obciążenie poprzez usunięcie składnika reaktywnego lub energii biernej, która nie jest wykorzystywana, a zużywa prąd.

tesla saver eco efektyProducent gwarantuje, że urządzenie pozwoli na:

 • obniżenie rachunków za energię o 50%,
 • przedłużenie żywotności urządzeń elektrycznych,
 • zmniejszyć zużycie prądu w sposób legalny,
 • zmniejszać szkodliwe promieniowanie elektromagnetyczne urządzeń.

Działanie Tesla Saver ECO opiera się na innowacyjnej i rewolucyjnej technologii oszczędzania energii. Jest zaprojektowane tak, aby obniżać koszty zużycia energii elektrycznej w gospodarstwie domowym, mieszkaniu, czy zakładzie pracy. Urządzenie ma filtrować zakłócenia i szumy sieci oraz poprawiać jej właściwości w celu oszczędzania energii elektrycznej wykorzystywanej przez każde urządzenie podłączone w domu lub biurze. Urządzenie nie zakłóca pracy licznika i nie prowadzi do zaburzeń odczytu. Jak wynika z oferty, przyrząd optymalizuje dystrybucję energii i eliminuje wszelkie zakłócenia.

>> Zobacz także: Paliwo drożeje. To niepozorne urządzenie sprawia, że oszczędzają na nim kilkaset złotych miesięcznie

Tesla Saver ECO – efekty stosowania

Producent gwarantuje, że stosowanie Tesla Saver ECO pozwoli na obniżenie o 50% rachunków za prąd w zależności od używanego sprzętu elektrycznego:

 • 50% – klimatyzator, pralka, komputer stacjonarny, suszarka do włosów,
 • 45% – kuchenka elektryczna, żelazko, kuchenka mikroflowa, grzejnik,
 • 40% – lodówka,
 • 35% – małe sprzęty gospodarstwa domowego (opiekacz, toster),
 • 50% – pozostałe urządzenia typu wiertarki i inne urządzenia elektryczne.

Producent prezentuje urządzenie jako proste i bezpieczne w użyciu. Jest łatwe do podłączenia. Jak wynika z oferty jest to urządzenie legalne i nie oszukuje licznika.

Tesla Saver ECO – cena. Gdzie go kupić – sklep, Allegro, Ceneo

tesla saver eco cenaCena Tesla Saver ECO wynosi obecnie 169,97 zł (przecena z 339, 94 zł). Produkt jest do nabycia wyłącznie na stronie producenta. Tylko wtedy ma się gwarancję oryginalności nabywanego urządzenia.

Preparat nie jest dostępny na serwisach aukcyjnych typu Allegro.

Tesla Saver ECO – opinie, forum. Czy naprawdę oszczędza energię?

Stosowanie tego typu urządzeń energooszczędnych jest kontrowersyjne. Na różnego rodzaju forach internetowych nie brakuje opinii na temat Tesla Saver ECO. Oto niektóre z nich (zachowane oryginalne nicki).

Halina, lat 59: Od dawna szukałam urządzenia, które pozwoliłoby mi zaoszczędzić na rachunkach za energię elektryczną. To ile płaci się za prąd to  szaleństwo. Średnio wierzyłam w działanie tego typu urządzeń. Niestety te urządzenie nie jest skuteczne. Na pewno nie obniża kosztów energii elektrycznej. Jedyne, co mogę powiedzieć to, to że przedłuża żywotność nergii.

Antoni, lat 45: Prowadzę własną firmę. Wiadomo, energia elektryczna to podstawa działania firmy. Komputery zużywają bardzo dużo energii. Co za tym idzie płaciłem strasznie wysoką cenę za prąd. Kupiłem to urządzenie. Jaka jest moja opinia? Te urządzenie jedynie minimalnie obniżyło rachunki za energię. Doceniam to, ale to za mało. Nie tego oczekiwałam.

Tesla Saver ECO – opinia redakcji

nie rekomendujemyCzy te urządzenie jest skuteczne? Czytając opinie z for, stron internetowych i portali społecznościowych, odnosimy wrażenie, że nie działa tak, jak deklaruje producent. U większości użytkowników urządzenie nie obniżyło o deklarowane 50% rachunków za energię elektryczną.

Jest to dla nas ważna wskazówka. Ze względu na tak dużą liczbę neutralnych opinii, nie podejmujemy się rekomendacji stosowania Tesla Saver ECO jako skutecznego sposobu oszczędzania energii. Artykuł ma charakter informacyjny – mamy nadzieję, że pomoże wam podjąć korzystną decyzję.

Stosowaliście Tesla Saver ECO? Jak oceniacie działanie? Czy – waszym zdaniem – obniża rachunki za energię elektryczną?

>> Zobacz także: Jakie są najlepsze sposoby zarabiania w Internecie? RANKING

Podobne artykuły

9 komentarzy o “Tesla Saver ECO – jak działa? Czy oszczędza prąd? Opinie, cena

 1. Niestety kupiłem to urządzenie i teraz mogę o sobie powiedzieć, że jestem megafrajer 🙁 Dałem się nabrać jak pierwszy lepszy. Przez dwa miesiące miałem to coś podłączone do sieci, a rachunek za prąd oczywiście nie zmalał, ale i wzrósł o parę złotych. No cóż za naiwność się płaci, jest to lekcja że nie ma cudownych urządzeń energooszczędnych.

  1. Jeśli ktoś zaliczył przynajmniej na 3= podstawy elektrotechniki to od razu pozna, że to totalna ściema i naciąganie naiwnych.

 2. To urządzenie to badziewie ze śmietnika . NALEŻY ODESŁAĆ DO NADAWCY , z żądaniem zwrotu pieniędzy za towar i zwrot poniesionych kosztów . Porad udzieli rzecznik konsumentów . Zwrócić się można do EUROPEJSKIEGO CENTRUM KONSUMENCKIEGO . Co na to UOKiK ?

 3. Przesyłki zwrotnej nie odbierają . Będę musiał skorzystać z pomocy Europejskiego Centrum konsumenckiego , zawiadomię UOKiK . PRZESYŁKA nieodebrana ,będzie traktowana jako doręczona .

 4. Panie Antoni to nie jest urządzenie do firmy tylko dla użytkowników prywatnych w firmie do kompensacji musi Pan założyć baterie kondensatorów, dlatego Pan nie ma zmian.
  Ja mam to urządzenie zamontowane w domostwie i wiem już ze płacił rachunek o około 40-50 mniejsze to fakt jestem z branży elektronicznej więc wiem co mówię.

  1. To świńskie nabieranie i tak już biednych ludzi.
   Nie ma takiego czegoś do obniżania kosztów za prąd. Jedyna znana metoda to kradzież z przed licznika a opisane tu cuda to kłamstwa

   1. DARIISX SKORO JESTEŚ Z BRANŻY ELEKTRYCZNEJ TO WYTŁUMACZ PROSZE Z CZEGO BIEŻE SIĘ ENERGIA BIERNA INDUKCYJNA. 😀
    A więc tą energię wytwarzają silniki elektryczne i to większe ilości (głównie zakłady z dużą ilością maszyn) wtedy mamy na rachunku opłatę za ponad normatywny pobór energii biernej indukcyjnej i w takim przypadku do redukcjii tych kosztów służy montaż baterii do kompensacjii energii biernej i wtedy to faktycznie płacimy mniej – ale to w przypadku tak jak pisałem dużych zakładów. A w przypadku domu drogi kolego co generuje tą energię? Może pralka używana 2,3 razy w tygodniu:) ha ha , może i coś tam generuje ale napewno nie nie na poziomie 50-60% oszczędności tylko góra 0,5%. Więc ludziska nie nabierajcie się na tego typu urządzenia bo to jest poprostu nie możliwe.

    1. Choose, dzięki za łopatologiczne wyjaśnienie i oświecenie tępych umysłów, o mało nie nabrałem się na nachalną reklamę 🙁 Pozdro

  2. To niemożliwe. Kłaniają się podstawy podstaw elektrotechniki. Zresztą i tak w domu płaci się tylko za zużytą energię czynną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *