176 votes, average: 2,16 out of 5176 votes, average: 2,16 out of 5176 votes, average: 2,16 out of 5176 votes, average: 2,16 out of 5176 votes, average: 2,16 out of 5 (176 votes, average: 2,16 z 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

Tesla Saver ECO – jak działa? Czy oszczędza prąd? Opinie, cena

tesla saver eco cena opinie

Tesla Saver ECO to urządzenie, które z założenia ma być energooszczędne. Ma obniżać rachunki za energię elektryczną o 50% i przedłużać żywotność urządzeń elektrycznych. Jego zadanie to filtrowanie zakłóceń sieci i poprawa jej właściwości w celu oszczędzania energii. Jak działa? Jaka jest jego cena? Czy rzeczywiście pozwala oszczędzać energię elektryczną?

Ceny energii elektrycznej są wysokie. Bardzo często poważnie nadwyrężają domowy budżet. Prąd jest drogi i tańszy raczej nie będzie. Obecnie cena za 1 kWh wynosi 55 groszy. Jak zaoszczędzić na opłatach za energię elektryczną? Jak oszczędzać energię elektryczną? Czy Tesla Saver ECO to dobry sposób oszczędzania energii?

Tesla Saver Eco – legalny zestaw do oszczędzania energii elektrycznej?

Ludzie o wielu lat próbują zmniejszyć kwoty widoczne na rachunkach za prąd. Teraz, w czasachtesla saver eco efekty wszechobecnych podwyżek te wysiłki są coraz bardziej widoczne. Swego czasu głośno było o magnesach, które po przyczepieniu na licznik miały w magiczny sposób zmniejszać odczyt zużytej energii elektrycznej. Innym trikiem wykorzystywanym w celu oszczędzania było podpinanie się do instalacji elektrycznej sąsiadów. Oczywiście te oraz wiele innych sposobów albo nie działały, albo były nielegalne.

Potrzeba matką wynalazków? Z tego założenia wyszli twórcy Tesla Saver Eco – nowego urządzenia na rynku mającego zapewnić zmniejszenie zużycia prądu nawet do 50 %. Reklamowany jako produkt wykorzystywany zarówno w domach, jak i miejscach pracy Tesla Saver Eco dobrze wbił się w nurt potrzeb dużej części społeczeństwa. Według producenta Tesala Saver Eco jest produktem pewnym oraz co bardzo ważne – legalnym. Brzmi jak produkt doskonały, jednak wciąż pozostaje najważniejsze pytanie – czy Tesla Saver Eco rzeczywiście działa?

Tesla Saver ECO – działanie. Czym jest i jak to działa?

Zgodnie z zapewnieniami producenta, Tesla Saver Eco działa na zasadzie filtra. Jest to duże uproszczenie, lecz w ten sposób najłatwiej jest wytłumaczyć działanie Tesla Saver Eco. Zestaw ma za zadanie „odfiltrować” z prądu płynącego w instalacji elektrycznej składniki energii reaktywnej. Energia reaktywna nie jest wykorzystywana przez urządzenia działające w gospodarstwach domowych, a jednak jest odczytywana przez liczniki jako energia zużyta. To właśnie wyłączenie jej z obiegu ma według producenta wpłynąć na tak drastyczne oszczędności. Czysty aktywny prąd ma działać na zasadzie lepszej jakości paliwa – napędza lepiej i potrzebuje do tego mniejszej ilości surowca.

Producent obiecuje, że oszczędności nie są jedynym plusem korzystania z Tesla Saver Eco. Urządzenie ma mieć zaimplementowaną ochronę przed nagłymi zmianami napięcia (koniec z legendarnym „Wywaliło korki!”) oraz efektami uderzeń piorunów. Wpływa na to żywotność sprzętów podpiętych do sieci elektrycznej. Takie działanie opisywanego sprzętu bardzo szybko zwracałoby koszty zakupu.

Urządzenie ma również działać prozdrowotnie, eliminując szkodliwe dla człowieka promieniowanie elektromagnetyczne płynące z urządzeń elektrycznych oraz instalacji. Producent nie opisał w jaki sposób osiąga opisany efekt.

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że Tesla Saver Eco jest świetnym produktem, którego zakup zwraca się bardzo szybko oraz przynosi same korzyści – nie tylko finansowe.

Jak zamontować zestaw Tesla Saver Eco?

Montaż Tesla Saver Eco nie jest skomplikowany. Można użyć stwierdzenia, że jest banalnie prosty. Z pewnością nie trzeba do tego elektryka ani osoby znającej się na prądzie. Instalacji może dokonać każda osoba. Instalacja ona na podłączeniu urządzenia do gniazdka  w instalacji na zasadzie podobnej do ładowarki telefonicznej.

Urządzenie powinno pozostać podłączone do gniazdka non-stop. Dzięki temu prąd płynący w instalacji będzie odfiltrowywany przez cały czas,  a urządzenia AGD/RTV będą pobierać mniej energii.

Tesla Saver ECO – efekty stosowania

Producent gwarantuje, że stosowanie Tesla Saver ECO pozwoli na obniżenie o 50% rachunków za prąd w zależności od używanego sprzętu elektrycznego:

 • 50% – klimatyzator, pralka, komputer stacjonarny, suszarka do włosów,
 • 45% – kuchenka elektryczna, żelazko, kuchenka mikrofalowa, grzejnik,
 • 40% – lodówka,
 • 35% – małe sprzęty gospodarstwa domowego (opiekacz, toster),
 • 50% – pozostałe urządzenia typu wiertarki i inne urządzenia elektryczne.

Producent prezentuje urządzenie jako proste i bezpieczne w użyciu. Jest łatwe do podłączenia. Jak wynika z oferty jest to urządzenie legalne i nie oszukuje licznika.

Cena Tesla Saver Eco. Gdzie można kupić – Ceneo, Allegro, OLX, strona producenta.

tesla energy saver eco cenaCena zestawu Tesla Saver Eco w dystrybucji prowadzonej przez producenta wynosi 439 zł. Na stronie internetowej prowadzącej oficjalną sprzedaż można trafić na zniżkę, po której cena urządzenia wynosi 219 zł.

Producent nie zaleca kupowania produktu na aukcjach internetowych w obawie przed sprzedażą produktów podrobionych. Tesla Saver Eco nie jest dostępny w sprzedaży stacjonarnej prowadzonej przez sklepy typu Obi lub Leroy Merlin.

Cena urządzenia może wydawać się wysoka jak na jednorazowy zakup. Jednak w przypadku spełnienia obietnic producenta jego zakup zwróciłby się już po pierwszym okresie rozliczeniowym z zamontowanym urządzeniem.

Tesla Saver ECO – opinie, forum. Czy naprawdę oszczędza energię?

Stosowanie tego typu urządzeń energooszczędnych jest kontrowersyjne. Na różnego rodzaju forach internetowych czy portalach społecznościowych nie brakuje opinii na temat Tesla Saver ECO. Oto niektóre z nich (zachowane oryginalne nicki).

Komentarze z portalu społecznościowego

Halina S., lat 59: Od dawna szukałam urządzenia, które pozwoliłoby mi zaoszczędzić na rachunkach za energię elektryczną. To ile płaci się za prąd to  szaleństwo. Średnio wierzyłam w działanie tego typu urządzeń. Niestety te urządzenie nie jest skuteczne. Na pewno nie obniża kosztów energii elektrycznej. Jedyne, co mogę powiedzieć to, to że przedłuża żywotność energii.

Mirosław N.: Z zawodu jestem stolarzem i posiadam mały warsztat przy domu. Popyt na moje usługi jest duży, więc nie narzekam na brak zajęcia. Jedynym problemem, który irytował mnie od założenia działalności były rachunki za prąd. Większość moich narzędzi ma zasilanie elektryczne. Pracuję z nimi często po dziesięć godzin dziennie. Kwoty na rachunkach były łatwe do przewidzenia. Szukając rozwiązania tego problemu trafiłem w sieci na Tesla Saver Eco. Trafiłem na promocję, więc niewiele się zastanawiając kupiłem urządzenie ze strony producenta. Paczka przyszła po paru dniach. Urządzenie na pierwszy rzut oka wydaje się być bardzo proste. Podłączyłem Tesla Saver Eco do gniazdka w warsztacie i szczerze mówiąc szybko o nim zapomniałem. Przypomniałem sobie o urządzeniu dopiero po otrzymaniu rachunku za prąd, który… w ogóle się nie zmienił.

Komentarze z dużego portalu internetowego

Antoni: Prowadzę własną firmę. Wiadomo, energia elektryczna to podstawa działania firmy. Komputery zużywają bardzo dużo energii. Co za tym idzie płaciłem strasznie wysoką cenę za prąd. Kupiłem to urządzenie. Jaka jest moja opinia? Te urządzenie jedynie minimalnie obniżyło rachunki za energię. Doceniam to, ale to za mało. Nie tego oczekiwałam.

kakarola: Wysokie rachunki za prąd były przekleństwem w moim mieszkaniu. Razem z mężem nie zarabiamy za dużo – typowe życie od wypłaty do wypłaty. W takiej sytuacji każda złotówka się liczy. Postanowiliśmy zainwestować jednorazowo, aby oszczędzać w przyszłości. Pierwszym pomysłem była wymiana lodówki i kuchenki na energooszczędne. Potem mąż znalazł w Internecie ofertę Tesla Saver Eco. Postanowiliśmy kupić urządzenie po promocyjnej cenie, przy kosztach nowego AGD nie był to duży koszt. Po raz pierwszy ze zniecierpliwieniem czekaliśmy na rachunek za prąd. Chcieliśmy zobaczyć efekty naszych inwestycji. Kiedy przyszło pismo z elektrowni nasza reakcja była neutralna. Co prawda zużycie energii zmalało, ale nie była to duża zmiana. Nie wiem czy wynikła tylko ze zmiany sprzętu, czy Tesla Saver Eco rzeczywiście jakoś pomógł. Z perspektywy czasu raczej nie powtórzyłabym zakupu.

Opinia z forum

witold: Tesla Saver Eco dostałem od córki. Moje zarobki nie są zbyt duże, a miesięczne rachunki za duże mieszkanie są przerażające. Szczególnie teraz, kiedy po wyprowadzce dzieci zostałem sam w mieszkaniu i tylko na mnie leży obowiązek jego utrzymania. Podłączyłem urządzenie do wolnego gniazdka i bardzo ciekawy efektów czekałem  na zawiadomienie od elektrowni. Trudno opisać moje zdziwienie kiedy okazało się że rachunki nie zmalały, a wręcz nieznacznie wzrosły. Trzymam urządzenie wpięte tylko ze względu na odwiedziny córki, nie chcę żeby poczuła się źle widząc że jej prezent był nietrafiony.

Tesla Saver ECO – opinia redakcji

nie rekomendujemyCzy te urządzenie jest skuteczne? Czytając opinie z for, stron internetowych i portali społecznościowych, trudno jest nam jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Zachęcamy do samodzielnej analizy tego produktu i komentarzy na jego temat. Warto dokładnie przemyśleć zakup i zastanowić się nad sensownym ulokowaniem swoich pieniędzy. Opinie użytkowników mogą stanowić dla nas ważną wskazówkę.

Jako redakcja wstrzymujemy się od wydania rekomendaci odnośnie stosowania Tesla Saver ECO jako skutecznego sposobu oszczędzania energii. Artykuł ma charakter informacyjny – mamy nadzieję, że pomoże wam podjąć korzystną decyzję.

Stosowaliście Tesla Saver ECO? Jak oceniacie działanie? Czy – waszym zdaniem – obniża rachunki za energię elektryczną?

 

UWAGA!
Teraz 219 zł taniej!Promocja trwa do: do godziny 23.59

Prąd ciągle drożeje, a rachunki wciąż idą do góry. Czy można temu zapobiec?

Na ratunek dla naszego portfela śpieszy Electricity Saving Box! To właśnie dzięki tej prostej instalacji, Twoje rachunki zmniejszą się nawet o połowę, a  żywotność urządzeń elektrycznych wydłuży się przynajmniej o kilka lat.

Zacznij oszczędzać już dziś! Kup Electricity Saving Box i ciesz się niskimi rachunkami!


Promocja trwa do: do godziny 23.59

Ze względu na wyczerpanie zapasów, promocja jest ograniczona czasowo

Specjalna Promocja: 219 zł RABATU + zwrot pieniędzy w przypadku niezadowolenia z produktu

Odbierz zniżkę

11 komentarzy o “Tesla Saver ECO – jak działa? Czy oszczędza prąd? Opinie, cena

 1. Mam urządzenie Tesli. Porównując analogicznie rozliczenia dwumiesięczne rok do roku oszczędność zużycia 40-60 kWh. No ale uczeni wiedzą lepiej. Szkoda kopać się z koniem.

 2. Ktoś ze specjalistów elektryków-elektroników wytłumaczy, jeśli potrafi, dlaczego po wymianie licznika z analogowego na elektroniczny zużycie prądu wzrosło ze średniego 280kWh na 470kWh ?

 3. Niestety kupiłem to urządzenie i teraz mogę o sobie powiedzieć, że jestem megafrajer 🙁 Dałem się nabrać jak pierwszy lepszy. Przez dwa miesiące miałem to coś podłączone do sieci, a rachunek za prąd oczywiście nie zmalał, ale i wzrósł o parę złotych. No cóż za naiwność się płaci, jest to lekcja że nie ma cudownych urządzeń energooszczędnych.

  1. Jeśli ktoś zaliczył przynajmniej na 3= podstawy elektrotechniki to od razu pozna, że to totalna ściema i naciąganie naiwnych.

 4. Z tym ze takie urzadzenia nie działają to nie do końca. To pewnie zalezy jakie, to w artykule może faktycznie nie działa, natomiast to tutaj które ja zamówiłem działa jak najbardziej: https://bit.ly/2yDs98c

 5. Przesyłki zwrotnej nie odbierają . Będę musiał skorzystać z pomocy Europejskiego Centrum konsumenckiego , zawiadomię UOKiK . PRZESYŁKA nieodebrana ,będzie traktowana jako doręczona .

 6. Panie Antoni to nie jest urządzenie do firmy tylko dla użytkowników prywatnych w firmie do kompensacji musi Pan założyć baterie kondensatorów, dlatego Pan nie ma zmian.
  Ja mam to urządzenie zamontowane w domostwie i wiem już ze płacił rachunek o około 40-50 mniejsze to fakt jestem z branży elektronicznej więc wiem co mówię.

  1. To świńskie nabieranie i tak już biednych ludzi.
   Nie ma takiego czegoś do obniżania kosztów za prąd. Jedyna znana metoda to kradzież z przed licznika a opisane tu cuda to kłamstwa

   1. DARIISX SKORO JESTEŚ Z BRANŻY ELEKTRYCZNEJ TO WYTŁUMACZ PROSZE Z CZEGO BIEŻE SIĘ ENERGIA BIERNA INDUKCYJNA. 😀
    A więc tą energię wytwarzają silniki elektryczne i to większe ilości (głównie zakłady z dużą ilością maszyn) wtedy mamy na rachunku opłatę za ponad normatywny pobór energii biernej indukcyjnej i w takim przypadku do redukcjii tych kosztów służy montaż baterii do kompensacjii energii biernej i wtedy to faktycznie płacimy mniej – ale to w przypadku tak jak pisałem dużych zakładów. A w przypadku domu drogi kolego co generuje tą energię? Może pralka używana 2,3 razy w tygodniu:) ha ha , może i coś tam generuje ale napewno nie nie na poziomie 50-60% oszczędności tylko góra 0,5%. Więc ludziska nie nabierajcie się na tego typu urządzenia bo to jest poprostu nie możliwe.

    1. Choose, dzięki za łopatologiczne wyjaśnienie i oświecenie tępych umysłów, o mało nie nabrałem się na nachalną reklamę 🙁 Pozdro

  2. To niemożliwe. Kłaniają się podstawy podstaw elektrotechniki. Zresztą i tak w domu płaci się tylko za zużytą energię czynną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *