0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 votes, average: 0,00 z 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

Tesla Saver ECO – jak działa? Czy oszczędza prąd? Opinie, cena

tesla saver eco cena opinie

Tesla Saver ECO to urządzenie, które z założenia ma być energooszczędne. Ma obniżać rachunki za energię elektryczną o 50% i przedłużać żywotność urządzeń elektrycznych. Jego zadanie to filtrowanie zakłóceń sieci i poprawa jej właściwości w celu oszczędzania energii. Jak działa? Jaka jest jego cena? Czy rzeczywiście pozwala oszczędzać energię elektryczną?

Ceny energii elektrycznej są wysokie. Bardzo często poważnie nadwyrężają domowy budżet. Prąd jest drogi i tani raczej nie będzie. Obecnie cena za 1 kWh wynosi 55 groszy. Jak zaoszczędzić na opłatach za energię elektryczną? Jak oszczędzać energię elektryczną? Czy Tesla Saver ECO to dobry sposób oszczędzania energii?

Tesla Saver ECO – działanie. Czym jest i jak to działa? 

Tesla Saver ECO to urządzenie energooszczędne, które zdobyło popularność w Stanach Zjednoczonych Ameryki i Europie. Ma za zadanie normalizować funkcjonowanie sieci elektrycznej oraz zmniejszać jej obciążenie poprzez usunięcie składnika reaktywnego lub energii biernej, która nie jest wykorzystywana, a zużywa prąd.

tesla saver eco efektyProducent gwarantuje, że urządzenie pozwoli na:

  • obniżenie rachunków za energię o 50%,
  • przedłużenie żywotności urządzeń elektrycznych,
  • zmniejszyć zużycie prądu w sposób legalny,
  • zmniejszać szkodliwe promieniowanie elektromagnetyczne urządzeń.

Działanie Tesla Saver ECO opiera się na innowacyjnej i rewolucyjnej technologii oszczędzania energii. Jest zaprojektowane tak, aby obniżać koszty zużycia energii elektrycznej w gospodarstwie domowym, mieszkaniu, czy zakładzie pracy. Urządzenie ma filtrować zakłócenia i szumy sieci oraz poprawiać jej właściwości w celu oszczędzania energii elektrycznej wykorzystywanej przez każde urządzenie podłączone w domu lub biurze. Urządzenie nie zakłóca pracy licznika i nie prowadzi do zaburzeń odczytu. Jak wynika z oferty, przyrząd optymalizuje dystrybucję energii i eliminuje wszelkie zakłócenia.

>> Zobacz także: Jakie są najlepsze sposoby zarabiania w Internecie? RANKING

Tesla Saver ECO – efekty stosowania

Producent gwarantuje, że stosowanie Tesla Saver ECO pozwoli na obniżenie o 50% rachunków za prąd w zależności od używanego sprzętu elektrycznego:

  • 50% – klimatyzator, pralka, komputer stacjonarny, suszarka do włosów,
  • 45% – kuchenka elektryczna, żelazko, kuchenka mikroflowa, grzejnik,
  • 40% – lodówka,
  • 35% – małe sprzęty gospodarstwa domowego (opiekacz, toster),
  • 50% – pozostałe urządzenia typu wiertarki i inne urządzenia elektryczne.

Producent prezentuje urządzenie jako proste i bezpieczne w użyciu. Jest łatwe do podłączenia. Jak wynika z oferty jest to urządzenie legalne i nie oszukuje licznika.

Tesla Saver ECO – cena. Gdzie go kupić – sklep, Allegro, Ceneo

tesla saver eco cenaCena Tesla Saver ECO wynosi obecnie 169,97 zł (przecena z 339, 94 zł). Produkt jest do nabycia wyłącznie na stronie producenta. Tylko wtedy ma się gwarancję oryginalności nabywanego urządzenia.

Preparat nie jest dostępny na serwisach aukcyjnych typu Allegro.

Tesla Saver ECO – opinie, forum. Czy naprawdę oszczędza energię?

Stosowanie tego typu urządzeń energooszczędnych jest kontrowersyjne. Na różnego rodzaju forach internetowych nie brakuje opinii na temat Tesla Saver ECO. Oto niektóre z nich (zachowane oryginalne nicki).

Halina, lat 59: Od dawna szukałam urządzenia, które pozwoliłoby mi zaoszczędzić na rachunkach za energię elektryczną. To ile płaci się za prąd to  szaleństwo. Średnio wierzyłam w działanie tego typu urządzeń. Niestety te urządzenie nie jest skuteczne. Na pewno nie obniża kosztów energii elektrycznej. Jedyne, co mogę powiedzieć to, to że przedłuża żywotność nergii.

Antoni, lat 45: Prowadzę własną firmę. Wiadomo, energia elektryczna to podstawa działania firmy. Komputery zużywają bardzo dużo energii. Co za tym idzie płaciłem strasznie wysoką cenę za prąd. Kupiłem to urządzenie. Jaka jest moja opinia? Te urządzenie jedynie minimalnie obniżyło rachunki za energię. Doceniam to, ale to za mało. Nie tego oczekiwałam.

>> Zobacz także: Język obcy w 2 tygodnie – oszustwo? Opinie użytkowników

Tesla Saver ECO – opinia redakcji

nie rekomendujemyCzy te urządzenie jest skuteczne? Czytając opinie z for, stron internetowych i portali społecznościowych, odnosimy wrażenie, że nie działa tak, jak deklaruje producent. U większości użytkowników urządzenie nie obniżyło o deklarowane 50% rachunków za energię elektryczną.

Jest to dla nas ważna wskazówka. Ze względu na tak dużą liczbę neutralnych opinii, nie podejmujemy się rekomendacji stosowania Tesla Saver ECO jako skutecznego sposobu oszczędzania energii. Artykuł ma charakter informacyjny – mamy nadzieję, że pomoże wam podjąć korzystną decyzję.

Stosowaliście Tesla Saver ECO? Jak oceniacie działanie? Czy – waszym zdaniem – obniża rachunki za energię elektryczną?

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *