17 votes, average: 3,44 out of 517 votes, average: 3,44 out of 517 votes, average: 3,44 out of 517 votes, average: 3,44 out of 517 votes, average: 3,44 out of 5 (17 votes, average: 3,44 z 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

Thoraxin – czy pomaga budować masę mięśniową? Opinie, cena, efekty

thoraxin budowa masy miesniowej

Thoraxin to preparat przeznaczony do budowy masy mięśniowej. Ma za zadanie zwiększać wytrzymałość treningową oraz siłę organizmu. Według obietnic producenta, pozwala w krótkim czasie osiągnąć sylwetkę kulturysty i pożądany przyrost mięśni. Czy faktycznie działa? Poznaj skład, efekty oraz opinie.

Wysportowana sylwetka z imponującą, rozbudowaną muskulaturą to marzenie niejednego mężczyzny. Ćwiczący na siłowni, oprócz dobrze dobranej diety i ćwiczeń fizycznych, często wspomagają się również suplementami rozbudowującymi masę mięśniową. Jednym z nich jest Thoraxin. Czy faktycznie działa i pomaga zwiększyć masę? 

Thoraxin – co to jest, jaki ma skład i jak działa

 Thoraxin to preparat, który ma za zadanie wspomagać budowanie masy mięśniowej i poprawiać ogólną wytrzymałość oraz kondycję organizmu.

Zdaniem producenta, unikalny skład preparatu wspomaga szybką budowę masy mięśniowej, gdyż tworzą go składniki najwyższej jakości wpływające na szybki przyrost zdrowej wagi.

W skład kapsułek  Thoraxin wchodzą:

  • L-Arginina – występuje w sposób naturalny w organizmie człowieka, (tzw. aminokwas endogenny – organizm może wytworzyć go samodzielnie). L-Arginina zwiększa światło naczyń krwionośnych. Jest to substrat produkcji keratyny, odtruwa organizm i stymuluje wydzielanie hormonu wzrostu;
  • aminokwas BCAA – aminokwas egzogenny (organizm nie jest w stanie wytworzyć go samodzielnie). BCAA wpływa na przyrost masy mięśniowej, redukcję tkanki tłuszczowej oraz eliminuje zmęczenie treningowe. Pełni funkcje antykataboliczne oraz uczestniczy w przemianach metabolicznych. To jeden z ważniejszych składników białek mięśniowych człowieka.

Działanie preparatu ma wzmacniać ogólną siłę organizmu. Według producenta sprawia, że mięśnie stają się bardziej widoczne, a faza ich budowy i wzrostu jest znacznie wydłużona.


Kulturyści przerażeni skutecznością nowych tabletek na budowę masy mięśniowej. Kliknij i dowiedz się więcej!!


Thoraxin – efekty 

thoraxin budowa masy miesniowejJak podkreśla producent, stosowanie Thoraxin jako środka przeznaczonego do budowy beztłuszczowej masy mięśniowej daje następujące efekty:

  • szybka rozbudowa masy mięśniowej,
  • zwiększenie siły i wytrzymałości,
  • bardziej widoczne mięśnie,
  • atletyczna sylwetka,
  • poprawa formy,
  • poprawa potencji,
  • redukcja tkanki tłuszczowej,
  • większa wytrzymałość treningowa organizmu.

Thoraxin – opinie i cena

Na różnego rodzaju forach internetowych można znaleźć niewiele opinii o działaniu środka. Te, które znaleźliśmy, poddają w wątpliwość skuteczność Thoraxin jako środka, który rozbudowuje masę mięśniową. Oto niektóre z nich:

Emil, lat 32: Nie trenuję zawodowo, zależy mi jednak na szybkiej rozbudowie mięśni. Szukałem tabletek na przyrost masy mięśniowej. Natknąłem się na Thoraxin. Po dłuższym stosowaniu mogę powiedzieć, że przyrost masy mięśniowej owszem jest, ale niewielki. Poszukam czegoś mocniejszego.


Joachim, lat 40: Zależało mi na zwiększeniu masy mięśniowej. Ten środek działa, ale zależało mi na bardziej spektakularnych efektach. Zwiększa wytrzymałość.

Cena Thoraxin może różnić się w zależności od miejsca, w którym dokonujemy zakupu. Należy mieć na uwadze, że w Internecie można natknąć się na tańsze podróbki.

Thoraxin – opinia redakcji

Z opinii, do których dotarliśmy, wynika, że Thoraxin działa na przyrost masy mięśniowej, może działać na każdego inaczej ale jednak działa. Z relacji użytkowników wynika, że specyfik ten lekko zwiększał masę mięśniową i w niewielkim stopniu poprawiał ogólną wytrzymałość treningową. Jeśli chcecie skorzystać z tego suplementu, pamiętajcie, aby przed jego zakupem sprawdzić dokładnie produkt.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *