18 votes, average: 2,56 out of 518 votes, average: 2,56 out of 518 votes, average: 2,56 out of 518 votes, average: 2,56 out of 518 votes, average: 2,56 out of 5 (18 votes, average: 2,56 z 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

Uronal – tabletki na nietrzymanie moczu. Opinie, działanie, skład i cena

uronal opinie cena skład działanie

Nietrzymanie moczu to nieprzyjemna dolegliwość intymna, która dotyczy mężczyzn, jak i kobiet. Jednakże to kobiety częściej cierpią z tego powodu. Według statystyk co ósmą kobietę po 40 roku życia, a co drugą po menopauzie dotyka nietrzymanie moczu. Najczęściej dolegliwość ta występuje podczas kichania, kaszlu, lub w trakcie wysiłku fizycznego. Wystarczy podnieść przedmiot, podbiec, a nawet chwilę się przejść, by spowodować popuszczenie moczu.

Większość ukrywa ten problem nie tylko wśród bliskich, ale nawet przed lekarzami. Nietrzymanie moczu to jednak przewlekła choroba, którą należy jak najszybciej wyleczyć. Czy suplement na nietrzymanie moczu Uronal jest w stanie pomóc pozbyć się tej przykrej dolegliwości? Sprawdź opinie, działanie, efekty i cenę produktu.

Uronal – co to jest? Działanie i skład

uronal opinie cenaUronal to suplement, który ma pomóc zwalczyć bolesne dolegliwości dróg moczowych. Ponadto według producenta jest to sprawdzony środek na nietrzymanie moczu.

Jego działanie opiera się na trzech płaszczyznach:

  • Usuwa nietrzymanie moczu – pestki dyni, pokrzywa oraz żurawina mają za zadanie skutecznie pozbyć się tej przykrej dolegliwości.
  • Wspiera układ moczowy – ekstrakty roślinne wpływają również pozytywnie na zredukowanie uporczywego pieczenia i swędu pęcherza moczowego.
  • Niweluje objawy związane z nietrzymaniem moczu – wzmacnia organizm i zapobiega nawrotom dolegliwości.

>> Zobacz także: Co zrobić, kiedy ugryzie nas OWAD?

Uronal – efekty, stosowanie

Według producenta w ciągu kuracji tabletkami Urunal jesteśmy w stanie:

  • Pozbyć się nietrzymania moczu,
  • Wyeliminować nadwrażliwość pęcherza,
  • Usunąć pieczenie
  • Zmniejszyć nacisk na cewkę moczową
  • Odbudować i wzmocnić układ moczowy

Ponadto stosowanie suplementu jest bezpieczne i skuteczne, ze względu na naturalne składniki zawarte w jego składzie. Producent twierdzi, że możemy stosować Uronal bez względu na wiek, gdyż jest on skierowany do kobiet i mężczyzn, bez względu na ich wiek.

Tabletki Uronal należy spożywać codziennie, po jednej kapsułce rano. Nie wolno przekraczać zaleconej dawki.

Opakowanie z tabletkami powinno przechowywać się w miejscu niedostępnym dla dzieci, o temperaturze pokojowej.

Tej opaski używają nawet amerykańscy żołnierze! Kliknij, aby raz na zawsze rozwiązać problem IRYTUJĄCYCH KOMARÓW i niebezpiecznych KLESZCZY!!

Uronal – cena i gdzie kupić

Cena za tabletki na nietrzymanie moczu Uronal wynosi 137 zł po obniżce. Opakowanie zawiera 30 tabletek i wystarcza na miesięczną kurację. Cena może się różnić,  w zależności od miejsca, w którym zakupimy suplement.

Tabletki Uronal można zakupić jedynie w internecie. Produkt ten jest dostępny na stronie producenta oraz na Allegro i Ceneo.

Uronal – opinie stosujących

Problem z nietrzymaniem moczu, pomimo iż jest powszechny, to nadal mało jest osób, które otwarcie rozmawia na ten temat. Jest to wstydliwa dolegliwość, dlatego w sieci pełno jest opinii osób, które nie podają swojego prawdziwego imienia (oryginalne nicki). Oto kilka z nich:

Dibudibudaj_09: Wstyd się przyznać, ale od dłuższego czasu popuszczam mocz. Nie wiem, jak do tego doszło, zawsze byłem zdrowy jak rydz! Aż tu nagle mam problem z pęcherzem. Powinienem iść do specjalisty już dawno temu, ale chciałem sam się wyleczyć z tej choroby. Stosowałem Uronal przez niecały miesiąc i zauważyłem, że czuję się o wiele lepiej. Zdarza mi się jednak, czasami popuszczać mocz. Nie wiem co zrobić, spróbuje jeszcze raz zastosować te tabletki, jak nie pomogą, to umówię się na wizytę lekarską. Zobaczymy, czy się z tego w końcu wyleczę.


baba: Nietrzymanie moczu powstrzymywało mnie przed wyjściem na kawę, do sklepu, do pracy, a nawet do przejścia się kilka metrów od domu, by wyrzucić worek na śmieci. Moja choroba była nie do zniesienia, odizolowała mnie od znajomych i spowodowała, że stałam się inną osobą. Kiedyś wesoła i towarzyska, a dziś przygnębiona i samotna. Siostra poleciła mi suplement na nietrzymanie moczu Uronal. Sama nie wiem, czy one pomagają. Chociaż zlikwidował objawy towarzyszące tej przypadłości, to nadal odczuwam dyskomfort.

Uronal – opinia redakcji

Powyższe opinie są niejednoznaczne, gdyż nie każdy uważa ten produkt za najlepszy suplement w walce z nietrzymaniem moczu. Większość osób, które stosowały Uronal zauważyły niewielką poprawę stanu zdrowia, niektórzy natomiast mają wątpliwości, czy ten preparat pomógł im w jakimś stopniu pozbyć się problemu związanego z odczuwaniem bolesności okolic intymnych i popuszczania moczu. W związku z powyższymi, ciężko nam podjąć decyzje w tej sprawie. Uronal może na każdego z nas inaczej zadziałać, dlatego decyzja o zakupie zależy od was samych.

Czy stosowaliście ten suplement? Jak oceniacie działanie Uronal? Dajcie nam znać w komentarzach.

>> Zobacz także: Jak promieniowanie elektromagnetyczne nam szkodzi? Jak się przed nim uchronić?

4 komentarzy o “Uronal – tabletki na nietrzymanie moczu. Opinie, działanie, skład i cena

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *