38 votes, average: 2,87 out of 538 votes, average: 2,87 out of 538 votes, average: 2,87 out of 538 votes, average: 2,87 out of 538 votes, average: 2,87 out of 5 (38 votes, average: 2,87 z 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

Jak działa i jakie są opinie o Valgorect? Czy ten żel leczy haluksy?

Valgorect – Co to jest? Opinie, Skład, Stosowanie, Działanie, Gdzie kupić?

Czy Valgorect faktycznie jest skuteczny przy leczeniu halluksów? Sprawdźmy, jaki jest jego skład, cena oraz – przede wszystkim – jakie opinie i komentarze na jego temat wypowiadają użytkownicy, którzy już go stosowali.

Z problemem nieestetycznych, zmniejszających urodę haluksów boryka się coraz więcej osób. Jest to schorzenie dotykające nie tylko osoby starsze, lecz również osoby młode. Haluksy należą do chorób zwyrodnieniowych. Jest to schorzenie polegające na zniekształceniu stopy. Najczęściej z halluksami borykają się kobiety. Do powstawania halluksów przyczynia się nadwaga, noszenie butów na wysokim obcasie, stojący tryb życia. Schorzenie znacznie utrudnia chodzenie i wpływa na jakość życia codziennego.

Jak powstają haluksy?

jak powstają haluksy
Stopa zdrowa – stopa z haluksami

Haluksy to jedne z najczęstszych deformacji stopy. Wysoki obcas powoduje przeciążenie przedniej części stopy. Dużą rolę w rozwoju schorzenia odgrywają uwarunkowania genetyczne. Czynnikami, które zwiększają prawdopodobieństwo powstania halluksów jest stojący tryb życia, jak również otyłość. Grupą szczególnie zagrożoną halluksami są tancerki baletowe. W przypadku powstawania halluksów ciężar jest przenoszony na paluch. Dochodzi wówczas do zaburzenia równowagi między piętą a paluchem i małym palcem. Do najczęstszych przyczyn powstawania halluksów należą:

 • Niewygodne buty na wysokim obcasie,
 • Nadwaga,
 • Wielokrotne ciąże,
 • Płaskoskopie.

Warto monitorować stan stóp i nie zwlekać, gdy pojawią się pierwsze objawy, gdyż konsekwencje tej choroby są nieodwracalne i trudne do wyleczenia. Na rynku istnieje szereg sposobów przeznaczonych do redukcji anomalii w regionie stopy. Od środków farmakologicznych, butów ze specjalnymi wkładkami po żele zmniejszające dolegliwości bólowe. Jednym z nich jest Valgorect. Czy preparat jest skuteczny? Czy zmniejsza ryzyko powstania halluksów? Przeczytajcie artykuł i poznajcie żel do leczenia halluksów Valgorect.

>> Zobacz także: Wywiad ze specjalistą od leczenia halluksów. Radzi, jak się ich pozbyć

Valgorect – co to jest?

Valgorect to ziołowy preparat w formie żelu przeznaczony do leczenia halluksów. Preparat ma działanie uśmierzające ból i zapalenia. Zmiękcza kostną narośl. Wspomaga odnawianie tkanki stawowej. Wspomaga redukcję złogów minerałów w stawach.

Jak działa Valgorect? Efekty stosowania

 Valgorect to preparat, który całościowo działa na problem halluksów.  Jest przeznaczony do stosowania zewnętrznego, na skórę stopy. Preparat szybko się wchłania i nie pozostawia śladów na stopie. Uśmierza puchnięcie stopy i nawilża ją. Działanie Valgorect to:

 1. Uśmierzanie bólu i zapalenia. Działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie.
 2. Regeneruje uszkodzone komórki.
 3. Poprawia krążenie w obrębie halluksa,
 4. Zapobiega deformacji stawu
 5. Zmiękczenie haluksów i ich delikatne usuwanie,
 6. Hamuje odrastanie halluksa.

 Producent gwarantuje zmniejszenie halluksów po 4 tygodniach stosowania żelu Valgorect.


Tej metody na walkę z haluksami używały niegdyś tylko gwiazdy. Dziś jest dostępna dla wszystkich! Kliknij, by dowiedzieć się więcej!!


Skład Valgorect

Valgorect – Co to jest? Opinie, Skład, Stosowanie, Działanie, Gdzie kupić?

Receptura składu Valgorect opiera się na ziołowym składzie i XVIII-wiecznych recepturach. Produkt opracowany  jest na bazie ziołowej receptury. Jest to preparat certyfikowany, zgodny ze standardami bezpieczeństwa i jakości. Producent gwarantuje długotrwały efekt bez efektów ubocznych. Główne składniki żelu Valgorect to:

 • Symphytum Officinale – uśmierza ból i zapalenie, regeneruje uszkodzone komórki, dzięki wysokiemu stężeniu alatoniny,
 • Cynodon Dactylon – poprawia krążenie w strefie halluksa, usuwa nadmiar soli, zatrzymuje deformację stawu, stymuluje zdrowienie tkanki
 • Taraxacum Officinale – uśmierza zapalenie w stawach i tkankach chrzestnych stopy, zapobiega twardnieniu halluksa.

Gdzie kupić Valgorect i ile kosztuje? Cena

Cena żelu na haluksy Valgorect wynosi 139 zł. Opakowanie zawiera 75 ml preparatu.

Jako redakcja polecamy zamówienie preparatu wprost ze strony producenta. Tylko w taki sposób unikniecie podrobionego produktu, który może zaszkodzić zdrowiu. Nie  polecamy  zakupu z innego źródła, gdyż można natknąć się na produkt nieoryginalny i niebezpieczny

 Valgorect – opinie i komentarze od czytelników i z forum

Nasza redakcja otrzymuje   dużo wiadomości z opiniami użytkowników żelu Valgorect.  Mamy nadzieję, że pozwolą wam podjąć decyzję w kwestii zdecydowania się na stosowanie preparatu Valgorect. Oto przykładowe z nich:

Anna, lat. 36: Uwielbiam nosić buty na wysokim obcasie, ale od jakiegoś czasu odczuwam straszny ból, a moje stopy nie wyglądają estetycznie. Dowiedziałam się, że to początki halluksów. Zaczęłam szukać sposobów na uniknięcie bolesnych powikłań. Koleżanka poradziła mi użycie żelu Valgorect. Zdecydowałam się dać mu szansę ze względu na naturalny skład. Po 4 tygodniach nie zauważyłam drastycznej poprawy, ale okolice halluksów są bardziej miękkie i nawilżone.


Paulina, lat 45: Przez całe życie wykonywałam pracę w pozycji stojącej. Dodatkowo lubiłam nosić buty na wysokim obcasie. Wszystko było w porządku dopóki nie zaczęłam tyć. Dodatkowe kilogramy wpłynęły nie tylko na moje samopoczucie, ale przede wszystkim na….moje stopy. Od roku szukam skutecznego sposobu na pozbycie się dyskomfortu związanego z halluksami. Stosują Valgorect od 3 miesięcy i widzę delikatną poprawę – zniknęły dolegliwości bólowe, ale halluks nie zmniejszył się.

Valgorect – opinia redakcji. Czy w reklamach mówili prawdę?

nie rekomendujemyOpinie użytkowników na temat działania żelu Valgorect są raczej neutralne.. Preparat w większości przypadków nie doprowadził do redukcji haluksów i pomimo gwarancji producenta produkt nie okazał się tak skuteczny, jak go reklamowa. Prawdopodobnie kuracja tym preparatem jest uzależniona od indywidualnych predyspozycji i stopnia zaawansowania schorzenia, jednak nawet w najlepszych przypadkach użytkownikom nie udało się zlikwidować haluksów poprzez stosowanie tego żelu. W związku z tym nie jesteśmy w stanie zarekomendować żelu Valgorect jako skutecznej metody leczenia haluksów..

Zapraszamy do podzielenia się z nami waszymi opiniami na temat działania produktu i efektów kuracji.

>> Zobacz także: Który krem na żylaki będzie najskuteczniejszy? Ranking według opinii użytkowników

Post z kategorii :

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *