39 votes, average: 4,09 out of 539 votes, average: 4,09 out of 539 votes, average: 4,09 out of 539 votes, average: 4,09 out of 539 votes, average: 4,09 out of 5 (39 votes, average: 4,09 z 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

Valgus 2 in 1 – Jak działa? Jakie są opinie? – Zestaw ortopedyczny na halluksy

valgus 2 in 1 top

Problem halluksów tzw. koślawego palucha to powszechne schorzenie, które dotyka coraz więcej osób. Halluksy to schorzenie często występujące u kobiet. Jest to związane z noszeniem butów na podwyższonym obcasie. Jest to bolesne schorzenie, które uniemożliwia normalne funkcjonowanie. Jest to choroba o charakterze zwyrodnieniowym. Objawia się bocznym odchyleniem palucha w stronę pozostałych. Schorzenie to dotyczy ok 2%-4% populacji. Schorzenie w mniejszym stopniu dotyka mężczyzn. Pierwsze objawy mogą wystąpić jeszcze przed 20 rokiem życia. Początkowo halluksy objawiają się niemal bezboleśnie. W miarę upływu czasu objawy nasilają się i mają charakter przewlekły. Deformacja jest uciążliwa ze względu na problemy z doborem obuwia, jak i nasilające się dolegliwości bólowe. Czym są spowodowane halluksy? Przede wszystkim noszeniem zbyt ciasnego i wysokiego obuwia. Dużą rolę w rozwoju zwyrodnień stopy odgrywają również predyspozycje genetyczne oraz stojący tryb życia oraz otyłość. Halluksy to problem, do którego przyczyniają się same kobiety nosząc obuwie na wysokim obcasie oraz tancerki baletowe. Na rynku istnieje wiele środków łagodzących halluksy. Od plastrów przez wkładki na halluksy po zabiegi chirurgiczne. Osoby cierpiące na halluksy próbują wielu rozwiązań, aby uniknąć dyskomfortu podczas chodzenia. Jednym z rozwiązać dostępnych na rynku jest Valgus 2 in 1 – profesjonalny zestaw ortopedyczny do leczenia halluksów.  Przeczytajcie artykuł i poznaj czym jest Valgus 2 in 1, jak działa i jakich efektów możesz spodziewać się po stosowaniu.

Valgus 2 in 1 – Co to jest?

Valgus 2 in 1 to zestaw ortopedyczny przeznaczony do leczenia zwyrodnieniowej deformacji stopy jaką jest halluks. Zestaw gwarantuje kompleksowe wyleczenie problemu palucha koślawego. W zestawie znajduje się szyna do zakładania na dzień i oddzielna – do zakładania na noc. Jest to kompleksowa metoda leczenia halluksów. Jest wykonany z wysokiej jakości materiałów oraz nie wywołuje żadnych efektów ubocznych i nie pozostawia blizn. Jest to szyna zakładana na jeden palec u nogi. Skuteczność została potwierdzona przez ortopedów. Jest przeznaczony do leczenie bólów i stanów zapalnych w obszarze zdeformowanej stopy. Zestaw ma za zadanie przywracać prawidłowy kształt stopy. Szyna jest alternatywą dla chirurgicznego leczenia halluksów.

 

Valgus 2 in 1 – Jak działa?

hallux-stopa bez stosowania Valgus 2 in 1

Zestaw oferuje potrójne, kompleksowe działanie w obszarze deformacji dużego palucha u stóp, co przynosi efekt ulgi. Zestaw ortopedyczny zapobiega i leczy zdeformowany palec w ciągu miesiąca. Szyna pozwala na bezoperacyjne pozbycie się halluksów. Po 7 dniach stosowania Valgus 2 in 1 producent gwarantuje zanik bólu i stanu zapalnego. Po 30 dniach deformacja zgodnie z zapewnieniami producenta znika całkowicie. Szyna zakładana na noc pozycjonuje paluch we właściwej pozycji – ogranicza uczucie bólu i dyskomfortu i nie powstaje odkształcenie. Szyna nie ogranicza ruchów. Szyna przeznaczona do noszenia w ciągu dnia jest wykonana z miękkiego materiału, którą można nosić pod dowolnym obuwiem na spacerze, na siłowni lub w pracy. Szyna nie ogranicza ruchów, gdyż jest mocowana na dużym palcu u nogi. Chroni przed odciskami i bólem, które zazwyczaj pojawiają się pod koniec dnia. Jak działa Valgus 2 in 1? Oto niektóre z funkcji:

  • Usztywnia palec w odpowiedniej pozycji – zapobiega niezdrowej zmianie pozycji palców i deformacji,
  • Usuwa dyskomfort podczas chodzenia – zmniejsza nacisk wywierany na stopę, a szczególnie na przednią jej część. Odciąża chód.
  • Zapobiega powstawaniu odcisków – gładka powierzchnia szyny i jej idealny kształt pomaga unikać otarć.
  • Nie wywołuje reakcji alergicznych – materiał z którego jest wykonana szyna jest hipoalergiczny.

Valgus 2 in 1 – Opinie

Postanowiliśmy spytać o opinie osób, które już stosowały Valgus 2 in 1.  Okazało się, że produkt budzi sprzeczne opinie. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi opiniami, co do skuteczności Valgus 2 in 1.

Urszula, lat 34. Od zawsze lubiłam nosić buty na wysokich obcasach. Czułam się dobrze i elegancko. Niestety po tygodniu ciągłego noszenia szpilek moje stopy zaczęły boleć. Nic z tym nie robiłam, bo myślałam, że samo przejdzie. Tak się jednak nie stało. Na moich stopach zaczęły pojawiać się wystające kości. Początkowo nie wiedziałam co to jest i jak z tym walczyć. Okazało się, że to halluksy. Wiedziałam czym są i chciałam uniknąć ich rozrostu i rozwoju. Zaczęłam poszukiwać rad o sposobach zwalczania. Dowiedziałam się, że zestaw ortopedyczny Valgus 2 in 1 pozwala skutecznie ograniczyć rozrost koślawego palucha. Postanowiłam zaryzykować. To zaskakujące, ale wystarczyło  30 dni stosowania i ból znacznie się zmniejszył, a wystające kości wyglądają na wyraźnie mniejsze. Mogę śmiało powiedzieć, że szyna dostosowuje się do stopy i jest wygodna w noszeniu. To wszystko. Innego rozwiązania szukać już nie muszę. Polecam dla wszystkich walczących z halluksami.


Grażyna, lat 50. Z halluksami borykam się od 20 roku życia. Od tamtej pory nie mogę sobie z nimi poradzić. Psują mi humor i samopoczucie. Nie mogę już cieszyć się wysokimi obcasami. Wszystko przez okropny ból halluksów. Miałam już nawet operację. Nic nie pomogło. Ból ustał na niecały rok. Postanowiłam skorzystać z zestawu Valgus 2 in 1. To niewiarygodne, bo po 7 dniach  stopy przestały mnie boleć, a ja wracam do życia i aktywności fizycznej. Stosując Valgus 2 in 1 chodziło mi się lepiej niż zazwyczaj. To wszystko prawda! Może to zabrzmi niewiarygodnie ale Valgus 2 in 1 zmniejsza ból i likwiduje stany zapalne.

Valgus 2 in 1 – Opinia redakcji

rentgen hallux na stopie

Jak widać z przytoczonych opinii Valgus 2 in 1 leczy  haluksy w ciągu 30 dni. Ze zgromadzonych opinii wynika, że większość użytkowniczek zachwala zestaw, który pozwolił im pozbyć się problemu bolących halluksów. Zestaw niwelował deformację plucha. W internecie można się natknąć na wiele pozytywnych opinii o produkcie. Z pewnością Valgus 2 in 1 jest skuteczną metodą na pozbycie się problemu halluksów. Po przeczytaniu tylu pozytywnych opinii jako redakcja możemy jednoznacznie  polecić stosowanie zestawu ortopedycznego Valgus 2 in 1.

 

 

!! Zamów Valgus 2 in 1 już teraz i skorzystaj ze zniżki !!

Post z kategorii :

2 komentarzy o “Valgus 2 in 1 – Jak działa? Jakie są opinie? – Zestaw ortopedyczny na halluksy

  1. Miałam haluksy przez szpilki, które nosiłam od 15 roku życia. Nie mogłam wytrzymać z bólu a opepracji bałam się. Lekarz zalecił mi abym kupiła Valgus. Zaczęłam nosić, ból był odczuwany ale nie silny. Kilka miesięcy wystarczyło aby pozbyć się problemy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *