31 votes, average: 3,14 out of 531 votes, average: 3,14 out of 531 votes, average: 3,14 out of 531 votes, average: 3,14 out of 531 votes, average: 3,14 out of 5 (31 votes, average: 3,14 z 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

Valufix – skoryguje haluksy? Poznaj działanie, skład i opinie

valufix aparat korygujący haluksy opinie cena efekt

Valufix to szyna korygująca haluksy. Ma usuwać przyczyny i objawy palucha koślawego. Szyna ma uwzględniać naturalną biomechanikę stopy. Ma walczyć nie tylko z kością, ale i wzmacniać ruchomość stawu. Sprawdź, jak działa? Jak jest zbudowana? Jakie są efekty i opinie?

Haluksy to zdrowotny problem cywilizacyjny. Najczęściej dokucza kobietom. Nie istnieje jedna przyczyna powstawania palucha koślawego. Zazwyczaj jest efektem noszenia niewłaściwego, zbyt ciasnego obuwia na wysokim obcasie. Haluksy mogą być także uwarunkowane genetycznie. Na rynku pojawiają się coraz nowe szyny, które mają korygować ten problem. Czy Valufix rozwiązuje problem palucha koślawego?

Valufix – co to jest? Działanie

valufix leczenie haluksówValufix ma prostować paluch i staw. Ma zachowywać naturalną ruchomość stopy. Aparat jest przeznaczony do  użytku domowego.  Preparat jest opracowany przez Instytut Fraunhofera w Niemczech. Został stworzony wspólnie przez naukowców i niemieckich lekarzy ortopedów. Jak wynika z oferty, szyna uwzględnia wszystkie aspekty biomechaniki stopy. Szyna ma na celu walkę z płaskostopiem poprzecznym. Preparat ma za zadanie walczyć nie tylko z kością, ale i z przyczyną haluksa.

Produkt ma naturalnie chronić stopę oraz łagodzić bolesny guz. Szyna ma prostować stłumione i zakrzywione miękkie części głównego stawu dużego palca, a także naprawia rozwijające się skrzywienie. Jak podkreśla producent, szyna jest idealna do użytku domowego i ma zapobiegać pogłębainiu się dalszej progresji deformacji stawu.

Jak zbudowany jest Valufix?

Szyna jest zbudowana z:

  • blokady,
  • podkład pod kość śródstopia,
  • zawias zachowujący ruchomość,
  • opaska na palec.

Jak wynika z oferty producenta, przez specjalną konstrukcję szyny stabilizuje się położenie stopy i regulowane jest jej prawidłowe obciążenie. Budowa szyny ma umożliwiać poruszanie się naturalne i bezbolesne.

valufix opinie cena efekty stosowaniaValufix – efekty stosowania

Producent zapewnia, że użytkowanie produktu pozwoli uzyskać następujące efekty:

  • zdrowe i piękne nogi bez operacji chirurgicznych,
  • zmniejszenie wystającej kości,
  • wększą ruchomość stawów,
  • poruszanie się bez bólu.

Kiedyś taki aparat na haluksy był dostępny tylko dla najbogatszych. Dzisiaj jest dostępny niemal dla wszystkich. Kliknij i dowiedz się więcej!!


Ile kosztuje Valufix? Cena i gdzie go kupić

Szyna Valufix jest dostępna do nabycia na oficjalnej stronie producenta. Szyna nie jest dostępna na portalach aukcyjnych typu Allegro. Jeżeli zdecydujecie sie na zakup, to polecamy skorzystanie z możliwości zakupu na stronie producenta.  Tylko wtedy macie gwarancję oryginalności produktu. Na produkt w lutym 2018 roku przysługuje 50% rabatu – cena za produkt po rabacie wynosi 130 zł.

Valufix – opinie i komentarze (forum)

Szyny na haluksy cieszą się szczególnym powodzeniem wśród pań, które są genetycznie predestynowane do posiadania palucha koślawego. Na forach znaleźliśmy mnóstwo sprzecznych opinii o Valufix. Oto niektóre z nich:

Grażyna, lat. 56: Całe życie chodziłam w butach na wysokim obcasie. Dodatkowo zawsze były ciasne.  Mam tego efekty – paluch koślawy w zaawansowanym stanie. Na początku nic mnie nie  bolało. Z czasem zaczął pojawiać się nawracający ból, który był nie do zniesienia. Wystającą kością na początku się nie przejmowałam. Teraz mam tego efekty. Prawie nie mogę normalnie chodzić. W internecie trafiłam na Valufix. Postanowiłam spróbować i nie jestem do końca zadowolona z efektu. Ból zniknął, ale kość wcale się nie schowała. Muszę chyba usunąć haluksy operacyjnie.

Renata, lat 38: Od lat mam haluksy. Podejrzewam, że są one spowodowane stojącym trybem życia.  Byłam u wielu specjalistów. Żaden mi nie pomógł. Stosowałam tabletki, które miały mi pomóc i rozwiązać mój problem, ale nic z tego nie wyszło. Moja koleżanka stosowała Valufix. Pomyślałam, że nie zaszkodzi spróbować. Gorzej być nie mogło. Szyna nie spełniła swoich funkcji. Staw jest bardziej ruchomy, ale ból się nie zmniejszył. Czuję, że cały czas mnie coś ociera. Poleciłabym dla osób, którym haluksy dopiero się zaczynają.

Valufix – opinia redakcji

Jak widać z przytoczonych opinii szyna budzi różne emocje.  Większość pozbyła się jedynie bólu i dyskomfortu. Niektórzy zauważyli zmniejszenie haluksa. Oznacza to, że szyna działa na każdego inaczej, pewnie zależy to od rozmiaru dolegliwości. Dlatego zalecamy zastanowienie się nad zakupem produktu i jego stosowaniem.

Stosowaliście szynę? Jak oceniacie jej działanie? Pomogła wam z haluksami?  Dzielcie się opiniami w komentarzach.

>> Zobacz także: Wywiad ze specjalistą od schodzeń stóp. Doradza, jak pozbyć się haluksów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *