20 votes, average: 2,80 out of 520 votes, average: 2,80 out of 520 votes, average: 2,80 out of 520 votes, average: 2,80 out of 520 votes, average: 2,80 out of 5 (20 votes, average: 2,80 z 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

Vimax – co to jest? Skład, działanie i opinie o suplemencie

Vimax na problemy z erekcja

Na rynku istnieje wiele preparatów oferujących pozbycie się zaburzeń erekcji. Jednym z nich jest Vimax. Poznaj jego skład, działanie opinie użytkowników.

Problemy z potencją są kojarzone ze starzeniem się i związanym z nim zmniejszeniem wydzielania testosteronu, jednak problem coraz częściej dotyka również młodych mężczyzn. Pierwsze zaburzenia erekcji mogą pojawić się już przed osiągnięciem 30. roku życia. Wpływają na nie m.in. styl życia czy uzależnienie od używek osłabiających energię seksualną. Kłopoty ze wzwodem mogą przyczynić się do obniżenia samooceny i poczucia własnej wartości.

W wielu przypadkach impotencja jest to schorzeniem czasowym, a w jego leczeniu ma pomóc preparat Vimax. Przeczytaj i dowiedz się, czym jest, jaki ma skład i jakie są efekty działania.

Vimax – co to jest?

Omawiany preparat to suplement diety na bazie w pełni naturalnych, ziołowych składników. Jest przeznaczony do wspomagania leczenia problemów z potencją. Wskazania do stosowania to obniżona energia seksualna, brak popędu, trudności z uzyskaniem wzwodu oraz niesatysfakcjonująca, krótkotrwała erekcja.

Vimax – skład

Suplement składa się wyłącznie ze składników pochodzenia naturalnego, dzięki czemu jest całkowicie bezpieczny i nie powoduje skutków ubocznych. W skład preparatu wchodzą:

 • witamina E – przyczynia się do poprawy krążenia i zwiększenia produkcji odpowiednich hormonów,vimax problemy z erekcja
 • żeń-Szeń – podnosi poziom testosteronu,
 • wyciąg z głogu – poprawia funkcjonowanie układu krążenia i poprawia pracę serca,
 • esencja ze słomy owsianej – usprawnia metabolizm i uodparnia organizm,
 • liść Gingko Bilboa – rozbudza energię erotyczną,
 • pieprz kajeński – wzmacnia krążenie i odporność,
 • kwasy tłuszczowe Serenoa Rapens – wspomaga leczenie rozrostu gruczołu krokowego,
 • mąka ryżowa – wskazana dla mężczyzn z alergiami pokarmowymi.

Vimax – działanie

Działanie suplementu koncentruje się na wzmocnieniu energii seksualnej i sił witalnych. Środek zwiększa krążenie krwi w tkankach, z których jest zbudowany członek, wzmacniania doznania seksualne oraz zwiększa wrażliwość. Sprzyja utrzymaniu erekcji przez dłuższy czas, co pozwala wydłużyć stosunek. Pierwsze efekty można zauważyć już po jednej tabletce. Są nimi:

 • podwyższenie poziomu energii seksualnej oraz sprawności członka,
 • mocna i trwała erekcja,
 • uwrażliwienie na doznania,
 • przedłużenie okresu aktywności seksualnej,
 • zmniejszenie szansy na przedwczesny wytrysk,
 • podwyższenie poziomu libido.

Vimax – efekty 

vimax problem ze wzwodemDziałanie preparatu jest uwarunkowane indywidualnymi predyspozycjami każdego organizmu. Efekty działania są zdeterminowane czasem trwania kuracji. Producent gwarantuje, że w ciągu 4 pierwszych tygodni odczuwalne jest zwiększenie pożądania oraz chęci na zbliżenia intymne. Po upływie od 4 do 8 tygodni można oczekiwać usprawnienia seksualnego oraz wzrostu satysfakcji ze współżycia. Po upływie 9 i więcej tygodni ma nastąpić wzmocnienie sprawności i kondycji seksualnej.


!!! Sprawdź skuteczny suplement poprawiający potencję !!!


Vimax – opinie

Omawiany produkt to nowość budząca coraz większe zainteresowanie wśród mężczyzn walczących z problemem potencji. W internecie nie znaleźliśmy zbyt wielu opinii, ale do naszej redakcji trafiło kilka wiadomości od czytelników, którzy zdecydowali się podzielić opiniami o działaniu Vimax.

Grzegorz, lat 40:

Nigdy wcześniej nie miałem problemów z potencją. To pewnie wina stresu w pracy i złej diety. Nie mam czasu na zmianę, ale widzę, że to odbiło się na moim życiu seksualnym. Sprawność seksualna pozostawała wiele do życzenia. Słyszałem wiele dobrego o naturalnych środkach na potencję. Nie mogłem cieszyć się seksem. Znalazłem sporo pozytywnych opinii o tabletkach Vimax. Spróbowałem. Stosowałem miesiąc. I rzeczywiście tabletki przedłużyły czas trwania erekcji, ale nie wzmogły mojej ochoty na seks. Poszukam czegoś co kompleksowo uleczy moje problemy.

Bartosz, lat 50:

Byłem zaskoczony, gdy po raz pierwszy zaniemogłem w sprawach łóżkowych. Straciłem poczucie własnej wartości. Nie wiem dlaczego zacząłem się tym tak bardzo martwić. Nie mogłem normalnie funkcjonować. Nie dałem rady się do tego przyznać. Trafiłem w internecie na Vimax. Pomyślałem, że nie zaszkodzi jak spróbuję. To naturalny preparat i miałem, co do niego wielkie nadzieje. Mam neutralne odczucia. Miałem większą ochotę na seks. Nic więcej. Muszę szukać dalej.

Vimax – opinia redakcji

Opinie panów, którzy stosowali Vimax, są podzielone. Część z nich odnotowała zwiększoną ochotę na seks i dłużej trwającą erekcję. Wiemy, iż wiele opinii zależy od indywidualnych cech organizmu. Warto spróbować kilka preparatów, aby mieć całkowitą pewność, co na nas działa.

Artykuł ma charakter informacyjny i służy prezentacji jednego z wielu rozwiązań problemów z potencją.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *