29 votes, average: 2,52 out of 529 votes, average: 2,52 out of 529 votes, average: 2,52 out of 529 votes, average: 2,52 out of 529 votes, average: 2,52 out of 5 (29 votes, average: 2,52 z 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

Vital3 – działanie, skład, jak stosować, opinie – krople na ból stawów

vital3

Wraz z wiekiem nasze stawy sprawiają coraz więcej problemów i mimo, że chcemy jak najdłużej pozostać aktywni ruchowo często jest to pewien problem. Na sprawność stawów wpływa wiele czynników, m.in. dieta oraz styl życia. Brak ruchu lub przeciążenia stawów w przyszłości objawiają się problemem z ruchem stawów. Dodatkowo organizm człowieka w wieku około 25 lat traci możliwość wytwarzania substancji wspomagającej elastyczność skóry i odpowiednie działanie stawów. W celu uzupełniania braku kolagenu produkowanych jest wiele suplementów diety oraz leków. Mają one różne działanie i zastosowanie. Dzisiaj sprawdzamy, jak działa Vital3, czy jest skuteczny, co zawiera i jakie ma opinie.

Vital3 – działanie

Vital3 jest naturalnym produktem pomagającym zwalczać przyczynę bólu stawów, obrzęki oraz sztywność stawów. Produkt w pewien sposób nawilża stawy łagodząc sztywność stawów i ból. Vital3 wzbogaca dietę w bioaktywne peptydy kolagenu typu II. Przeznaczony jest do stosowaniu u osób, które mają problemy ze stawami lub chcą im zapobiegać. Suplement jest stosowany pomocniczo przy leczeniu problemów ze stawami i nie może on zastąpić innych metod leczniczych. Przy poważnych urazach wskazana będzie wizyta u lekarza, ale w przypadku nawracającego bólu stawów lub przy uczuciu sztywności stawów Vital3 świetnie się sprawdzi. Jego działanie polega na odnowie budowy chrząstki w stawach, zapewniając prawidłowy i swobodny ruch mechaniczny stawu.

Aby wspomóc działanie suplementu warto też zadbać o odpowiednią dietę oraz styl życia. Samo stosowanie suplementu nie w każdym przypadku zapewni stu procentowe działanie, więc już podczas leczenia zaleca się codzienną dawkę ruchu. Z początku może być to niewiele np. bardzo krótkie spacery czy jazda na rowerze. Wszystko w granicach rozsądku. Kiedy poczujemy ból na pewno powinniśmy przestać, aby jeszcze bardziej nie obciążyć stawów. Warto też do swojej diety od czasu do czasu wprowadzić produkty takie jak galaretki owocowe, ryby lub mięsa w galarecie, podroby czy golonkę. Sam producent zaznacza, że stosowanie Vital3 nie wyklucza stosowania z innymi preparatami na stawy takimi jak glukozamina czy chondroityna. Połączenie stosowania dwóch preparatów na pewno zwiększa szanse na pozbycie się problemu.

Vital3 – skład

Vital3 zawiera aktywne peptydy kolagenu typu II- n1. Kolagen jest wytwarzany w laboratoriach pod ścisłą kontrolą. Na rynku istnieje wiele produktów, które zawierają kolagen, ale producent zapewnia, że Vital3 jest unikatowym na skalę światową produktem, który gwarantuje 100% działanie i satysfakcję. Sekretem Vital3 jest to, że suplement ten jest złożony z biologicznie aktywnych. Naukowcy opracowali w laboratoriach metodę oczyszczania kolagenu oraz pozbawianie go jednego łańcucha alfa 1 polipetydowego, a dzięki temu powstaje forma kolagenu II-n1. Praca w laboratoriach jest prowadzona pod ścisłą kontrolą farmaceutyczną, a proces tworzenia Vital3 został opatentowany w wielu krajach na świecie.

Vital3 – bezpieczeństwo

W skład Vital3 nie wchodzą sztuczne i niebezpieczne składniki, tak więc produkt może być bez obaw stosowany przez wszystkie osoby, które mają problem ze stawami, bądź chcą i zapobiegać w przyszłości. Podczas badań, przy stosowaniu zalecanej dawki produktu nie stwierdzono żadnych skutków ubocznych. Dodatkowo produkt nie wchodzi w interakcję np. z lekami przeciwbólowymi.


Niesamowite odkrycie. Metoda, która odbudowuje stawy w 2 tygodnie. Ortopedzi są w szoku. Kliknij i dowiedz się więcej…


Vital3 – jak stosować? – dawkowanie

3 krople Vital3 należy rozpuścić w szklance wody. Produkt należy spożywać na czczo, na 10 minut przed porannym posiłkiem. Nie należy przekraczać zalecanej dawki, ponieważ zwiększenie nie powoduje szybszego ani efektywniejszego działania. Opakowanie produktu wystarcza na 6 tygodni kuracji i wtedy nie powinien nam już dokuczać ból stawów.

Vital3 – opinie

Dostaliśmy kilka opinii o Vital3 i jako, że jest ich niewiele w Internecie, za zgodą publikujemy je tutaj:

Marta, l. 37 Na początku stosowania Vital3 byłam zadowolona i wydawało mi się, że znalazłam remedium na moje problemy ze stawami, ale teraz szczerze sama nie wiem, jak ocenić ten produkt. Bolesność stawów znacznie zmalała, a mojej siostrze krople pomogły na stałe pozbyć się dolegliwości… być może na działanie suplementu mają wpływ jeszcze inne czynniki.


Zbigniew, l.53 Nie wiem co powiedzieć o Vital3. Z jednej strony czuję niewielką poprawę, ale nie wiem, czy takie konkretnie powinny być efekty działania. Pomimo regularnego stosowania zdarza mi się, raz na jakiś czas zapomnieć o użyciu kropli. Może dlatego efekty działania są u mnie inne, niż u pozostałych stosujących. Ciężko mi to stwierdzić. W prawdzie nie czuję już bólu przy chodzeniu, dlatego mam nadzieje, że za jakiś uda mi się pozbyć się bólu stawów. Ogólnie polecam produkt, ale należy mieć na uwadze, że na każdego może zadziałać w inny sposób.

Vital3- recenzja redakcji

Z opisu suplementu na stronie producenta wynika, że produkt jest bardzo dobrze znany w USA, a produkt sprzedawany na polskim rynku jest dokładnie tym samym produktem. W Stanach produkt budzi te same mieszane odczucia, co w Polsce. Chociaż na rodzimym rynku znajdziemy o wiele mniej opinii o nim. Aczkolwiek biorąc pod uwagę liczbę neutralnych opinii za granicą, może warto zastanowić się nad innym suplementem, którego działanie będzie potwierdzone nie tylko przez certyfikaty, ale przede wszystkim przez jednoznaczne opinie. Na pewno działanie produktu zależy również od uwarunkowań genetycznych oraz stylu życia. Nie możemy jednoznacznie ocenić produktu, dlatego czekamy na więcej opinii od naszych czytelników, którzy stosowali krople na ból stawów  Vital3.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *