38 votes, average: 4,66 out of 538 votes, average: 4,66 out of 538 votes, average: 4,66 out of 538 votes, average: 4,66 out of 538 votes, average: 4,66 out of 5 (38 votes, average: 4,66 z 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

Waist Trainer – Jak działa? Efekty, Opinie – gorset wyszczuplający talię

waist-trainer-top

Każda kobieta marzy o wąskiej talii bez forsownych ćwiczeń i radykalnej zmiany nawyków żywieniowych. Dietetycy doradzają, że podstawą utraty zbędnych kilogramów jest prawidłowa dieta bogata w składniki odżywcze. Większość specjalistów od żywienia twierdzi, że nie jest możliwe pozbycie się wagi z określonej partii ciała. Odchudzanie to bardzo często długotrwały proces. Odpowiednia dieta i ćwiczenia fizyczne z pewnością są niezbędne i skutecznie wpływają na utratę zbędnej wagi i centymetrów. Wiele kobiet boryka się z utratą centymetrów z określonej partii ciała. Niezależnie od ćwiczeń fizycznych, treningów kondycyjnych i kardio wiele kobiet nie jest w stanie skutecznie schudnąć z wybranej partii ciała.

gorset waist trainerObecnie istnieje wiele diet, które z założenia mają pomóc utracie centymetrów tylko niektórych, problematycznych części ciała. Jedną z najpopularniejszych jest dieta gorsetowa, która oferuje wyraźne zarysowane wcięcie w talii. O diecie coraz częściej mówią media na Zachodzie, jak i w Polsce. Dieta gorsetowa kusi utratą centymetrów z obszaru talii. Polega na tym, że w wyniku bardzo mocnego zawiązania gorsetu osoba traci w obwodzie talii. Dieta gorsetowa jest polecana dla kobiet, które bezskutecznie starają się schudnąć z talii. Noszenie gorsetu nie powoduje utraty tkanki tłuszczowej, ale wpływa na zmniejszenie porcji jedzenia, jak i wymodelowanie talii. Na rynku istnieje szereg gadżetów ułatwiających uzyskanie wcięcia w talii. Kwestią nierozstrzygniętą pozostaje ich skuteczność. Jednym z nich jest Waist Trainer – gorset modelujący talię i gwarantujący utratę nawet do 17 cm w obwodzie. Czym jest? Jak działa? Jakie daje efekty? Czy rzeczywiście jest skuteczny? Przeczytajcie artykuł i poznajcie Waist Trainer.

Waist Trainer – Co to jest?

Zgodnie z opisem producenta Waist Trainer to nanoprenowy gorset wyszczuplający i modelujący talię. Jest to produkt przeznaczony dla kobiet walczących o uzyskanie wcięcia w talii i utratę centymetrów z jej obwodu. Gorset można zakładać podczas ćwiczeń fizycznych, co wzmacnia proces utraty zbędnych centymetrów z obwodu talii. Gorset posiada regulowaną siłę nacisku i występuje w różnych rozmiarach dostosowanych do różnych szerokości talii i wzrostu. Produkt nie ogranicza możliwości ruchu i może być zakładany do ćwiczeń na siłowni.

Waist Trainer – Jak działa?

Waist Trainer to gorset, który niszczy komórki tłuszczowe. Dzięki wewnętrznym procesom termogenetycznym i poceniu się ciała gorset powoduje utratę zbędnej tkanki tłuszczowej z obszaru talii.  Gorset Waist Trainer hamuje apetyt. Sprawia, że użytkowniczka zmienia sposób odżywania – spożywa 3 posiłki w małych porcjach zamiast 5 w dużych ilościach. Waist Trainer znacznie redukuje obwód talii. Według producenta kobieta korzystająca z Waist Trainer może stracić aż do 17 cm w obwodzie. Waist Trainer zalicza się do gadżetów skutecznie niewelujących tkankę tłuszczową z rejonu brzucha i boków. Ćwiczenia fizyczne w gorsecie Waist Trainer potęgują efekt zmniejszenia obwodu talii i pozwala maksymalnie skupić się na wykonywanym treningu, gdyż nie ogranicza ruchów.

Waist Trainer – Efekty

Gorset wyszczuplający i modelujący talię Waist Trainer gwarantuje następujące efekty:

  • Realne zmniejszenie obwodu w talii,
  • Zmniejszenie apetytu,
  • Wyszczuplenie talii i brzucha,
  • Pozbawia zbędnej wagi.

Waist Trainer – Opinie użytkowniczek

Z całą pewnością Waist Trainer to nowość na rynku, którą spopularyzowały gwiazdy. Do naszej redakcji nadsyłacie wiele wiadomości z opiniami na temat tego produktu oraz efektów noszenia i ćwiczenia w gorsecie Waist Trainer. Przedstawimy najciekawsze z nich.

Daria, lat 23. „Uprawiam sport. Moim problemem jest talia, a właściwie brak widocznego wcięcia pomimo intensywnych ćwiczeń fizycznych. Długo szukałam sposobu na idealną talię. Przyznam, że byłam zrozpaczona. Czułam, że moje wysiłki na siłowni zdają się na nic i nie mogę nic z tym zrobić. Koleżanka powiedziała mi o gorsecie modelującym talię Waist Trainer. Postanowiłam spróbować. Nic nie tracę. Zaczęłam treningi w Waist Trainer i w pierwszym tygodniu nie widziałam żadnych efektów. No ale! Po tygodniu….Niesamowite….Zaczęłam tracić centymetry z talii w zaskakującym tempie. Po dwóch tygodniach stosowania miałam wymarzone efekty. Rzeczywiście straciłam ok. 10 cm! Polecam wszystkim kobietom, które dążą do idealnej talii!


Ewa, lat 30. „Jestem matką. Nie ćwiczę – nie mam czasu. Zawsze znajdę jakąś wymówkę. Myślałam, że to przez brak ćwiczeń i nieodpowiednią dietę moja talia wygląda tak, jak wygląda. Okazało się, że to tylko częściowa przyczyna. Dużo mówi się, że to ćwiczenia i zdrowa dieta odpowiadają za wymiary ciała i bez tego na żadne spadki w obwodach nie ma co liczyć. Przeszukiwałam internet w poszukiwaniu jakiegoś sposobu na redukcję obwodu w talii i….znalazłam Waist Trainer. Dałam szansę temu gadżetowi. Zaczęłam go nosić codziennie. Stało się to moim dobrym nawykiem. Teraz mam mniejszą talię niż przed ciążą. To zaskakujące! W miesiąc osiągnęłam wymiar 58 cm w talii bez katorżniczych wysiłków.”

Waist Trainer – Opinia redakcji

woman-with-waist-trainerProdukt jest nowy i niezwykle popularny wśród gwiazd. Wiele kobiet decyduje się na Waist Trainer, gdyż marzy o idealnym wcięciu w talii. Opinie, które do nas wysyłacie, jak i te publikowane w internecie są jednoznacznie pozytywne. Zadowolone użytkowniczki podkreślają spektakularny efekt utraty centymetrów z obwodu talii. Czytając tak wiele pozytywnych opinii nie możemy nie polecić tego rewolucyjnego gadżetu zmniejszającego talię. Według opinii użytkowniczek Waist Trainer jest niezwykle skutecznym sposobem redukcji obwodu talii. Wielu kobietom pomógł z problemem braku wcięcia. Tak wiele pozytywnie oceniających skuteczność Waist Trainer nie może się mylić. Naszym zdaniem jest to gadżet warty uwagi, któremu można zaufać. Poniżej znajdziecie bezpośredni link do producenta.

 

!! Kup Waist Trainer teraz i odbierz zniżkę !!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *